HAKKIMIZDA
   
  - Kuruluş Bilgisi
  - Firma Hedefi
  - Vizonumuz
  - Misyonumuz
  - Bize Katılın
     
  KURULUŞ BİLGİSİ
   
  1990 yılında kurucumuz Randolph Ward Mays, ıstakoz ithalatı ile ADCO gıdayı gurdu. Gelişen HORECA sektöründeki talepleri karşılayarak Peynir, şarküteri, uzak doğu ürünleri, texmex mutfağı, soslar, sirkeler, makarnalar, meyve püreleri gibi çeşitleri portföyümüze eklendi.

25 yıl içinde Randolph Mays in gurme gıdalara olan merakı bize ilham vermeye devam etti ve Türkiye’ nin lider ithal gıda tedarikçilerinden biri olmamızı sağladı.

Hali hazırda Türkiye’ nin her yerinde 500’ e yakın ürün porföyü ve İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir ve Bodrum’ da kendi depolarımızdan kendi frigofrik sevkiyat araçlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 Depolarımız ve frigofrik araçlarımızda -18 ve +4 dereceye göre ayarlarnmış ara bölmeler mevcuttur böylece soğuk zijnciri kırmadan, hijyenik şartlarda ürünlerimizin nihai tüketiciye teslimatını gerçekleştiriyoruz.

1990 yılından bugüne uzanan birikimlerimiz ile Türkiye’ de ISO 9001 sertifikasına sahip ilk ithalatçı firma olarak siz müşterilerimize güvneli gıda ithalatı hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Piyasa talepleri doğrultusunda dooğru üreticiden doğru özelliklerde ürünü sizlere sunarak memnuniyetinizin devamını sağlamak kalite politikamız olarak ilk görevimizdir.

Yurtdışı fuarlara aktif katılım sağlarak üretici seçiminde titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

Bu çalışmalarımız sonucunda Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ülkelerinden sektörün lideri üreticilerden kaliterli ürünler ithal etmekteyiz.

Restaurant, Zincir marketler, Otel, Restaurant Cafe zincirleri olmak üzere geniş bir yelpazeye hizmet veriyoruz. TADCO ürün portföyü ve hizmet kalitesi ile sektörün önde gelen firmasıdır bu başarımız, sizlere dünyanın her yehrinden gelen en iyi ve en taze ürünleri sunabilmemiz sayesinde gerçekleşti.

 Sizi TADCO ailesi ile tanışmaya ve gastronomiye olan sevgimizi paylaşmaya davet ediyoruz.